Hej!

Świat rzadko daje nam wybór między dobrem a złem. Najczęściej wybieramy między różnymi odmianami chaosu. Ten blog powstał gdzieś pomiędzy kolejną kawą a pomysłem, który trzeba było zapisać zanim zniknie. Jest właśnie o tych wszystkich historiach, które zaczynają się od jednego zdania. Jeśli więc szukasz miejsca pełnego chaosu, sarkazmu i dziwnych opowieści – jesteś we właściwym miejscu.
A kawa już się robi.
Najnowsze posty znajdziesz poniżej, a archiwum – w sekcji “blog”.

Ten blog jest przestrzenią prywatną. Wszystkie teksty zawierają moje osobiste opinie i interpretacje, za które odpowiadam tylko ja i które powstają pod wpływem konkretnych sytuacji. Jeśli pojawiają się w nich prawdziwe osoby, wydarzenia lub zjawiska – opisuję je wyłącznie z własnej perspektywy. Mogę się mylić. Jak każdy. Errare humanum est.


Ostatnie posty:

Na Nowy Rok

Cóż to był za rok… Taki nie za dobry, ale też nie całkiem zły. Chyba bardziej dobry niż zły,…

Read More! 8 Min Read
1 2 3

Fandom FIStaszekWie nagroda pisadło Słowotok trip wiedźmin witcher wolontariat Zajdel Ziemniak_Staszek Zwierzyniec życie przed kawą